Bio KRB - FOXTROT + LED

Kratki | Voľne stojace biokrby | Kód: 1524-1543

Bio krb je pre bezkomínové použitie. Prostredníctvom bezdymového spaľovania špeciálneho bioalkoholového paliva v dekoračných krbových dielach, je možné užívať si otvorený krb bez komínu, bez dreva, bez plynu, bez elektriky, bez zápachu, bez popola.Krby na biolieh sú vhodným doplnkom v bytoch kde nie je možné umiestniť komín pre odťah spalín.

Dostupnosť
Do 7 dní
199,00 €
165,83 € bez DPH
Záruka: 2 roky

Váha : 15,0 kg

Rozmery : 360 x 702 x 290 mm

nevyžadujú žiadnu montáž ani pripojenie na komín, sú jednoduché na obsluhu, vhodné do priestranného domu ale i malého bytu. Široká škála biokrbov Kratki ponuká množstvo riešení interierového dizajnu. Biokrb FOXTROT je vybavený LED podsvietením, ktorým si viete prispôsobiť farbu ohňa. Pomocou diaľkového ovládania je možné osvetlenie zapnúť, vypnúť, stmaviť, rozjasniť. Dosah ovládania je 20 metrov.

Štandardné balenie obsahuje:

- zásobník na biopalivo: absorbčný biozásobník poskytuje bezpečné používanie biokrbu a eliminuje riziko rozliatia biopaliva a to aj pri prevrátení zásobníka. Zásobník je vyrobený z nehŕdzavejúcej ocele. Upozornenie: zásobník je možné napĺniť do 50% jeho objemu. 

- páčka na otváranie a zatváranie klapky zázobníka na biopalivo.

 

Montáž:

- nevyžaduje sa. Stači postaviť na ľubovoľné miesto.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.