Kom. zostava s vet. šachtou 8,07m - 140/90°

ZOP UNI je jedinečný šamotový komínový systém určený pre všetky typy palív a pre podtlakovú a aj pretlakovú prevádzku. Dôležitou súčasťou komínového systému sú komínové tvárnice a vložky. Iba so správne fungujúcimi časťami môže systém pracovať správne, a tak aj pri komínových vložkách a tvárniciach platí, že musia byť vyhotovené z kvalitných materiálov, aby komín mohol slúžiť čo najdlhšie. Naša predajňa sa môže pochváliť komínovými tvárnicami a vložkami jedinečných vlastností. Dodáva nám ich nemecký výrobca (šamotáreň Wolfshöher), ktorý sa tvorbe šamotových vložiek venuje už 150 rokov, a táto dlhoročná prax sa odrazila aj na kvalitnom prevedení ich výrobkov. Šamotové vložky triedy W3 sa vyznačujú tvarovou stálosťou, ich povrch je hladký a odolný voči kyselinám a mechanickému poškodeniu.

Dostupnosť
Do 7 dní
807,00 €
672,50 € bez DPH
Záruka: 30 ročná záruka

Komínové tvárnice ZOP UNI

 

Okrem šamotových vložiek sa do konštrukcie komína ako jeho obal umiestňujú betónové komínové tvárnice, ktoré nie sú o nič menej kvalitné. K ich plusom patrí jednoznačne nízka hmotnosť a fakt, že tvárnice možno využiť aj pri stavbe viacposchodových budov, ale tiež ich výška, ktorá montáž urýchľuje. Na nadstrešnú časť komína máte možnosť vybrať si z troch farebných vyhotovení dekoračných tvárnic.

Komínové izolácia ZOP UNI

Neoddeliteľnou súčasťou komínov ZOP je aj izolácia vkladaná medzi komínové tvárnice a vložky. Výška izolácie je identická s výškou tvárnic, a tak je stavba komína ešte viac uľahčená. Naša predajňa ako štandard ku komínom dodáva plynotesné dvierka, ktoré sú podmienkou k revízii komína, kvalitné krycie dosky s upevňovacou sadou a nerezový kónus (ukončenie komína zabezpečujúce správne odvetranie a tiež ochranu pred zatekaním dažďovej vody). Spoľahnite sa na to, že montáž komínového systému ZOP UNI je jednoduchá a rýchla, a tak si teplo domova môžete užívať čo najskôr.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.