Suprema krémová

La Nordica | Sporáky na drevo | Kód: 1056-1073

Krb s varnou platňou? Iba Nordica má pre našich chatárov a chalupárov výrobok tri v jednom. Krb s najnovším trojzónovým spaľovaním, dvojnásobné presklenie dvierok, liatinová varná platňa, výkonná krbová pec. Ohnisko je v kombinácii liatina a IRONKER ®. Silno predhrievania spaľovacie vzduchy zaisťujú dokonale čisté sklo. Voliteľné otvárania dvierok pravá / ľavá. Zdvíhací systém roštu pre letnú prevádzku, v spodnej časti malý dřevník.

Dostupnosť
Skladom
2 825,00 €
2 354,17 € bez DPH

Výhody pre Vás externý plášť zo smaltovanej liatiny. rám, platňa a krúžky z liatiny.

Vysoká účinnosť - 77,8%. vmaltovaná rúra. zásobník na drevo. celolitinové dvojplášťový sporák dvojité spaľovanie účinnosť 77,8%

CO emisie pri 13% O2 ​​0,11% regulácia primárneho a sekundárneho vzduchu terciálny je pevne nastavený a vstupuje otvormi v zadnej časti ohniska systém nerezových deflektorov - predlžujú dráhu plynov, ktoré môžu dohořívat odovzdávanie tepla prebieha: - sálaním cez sklo - prúdením medzi plášťami - akumuláciou veľké liatinové ohnisko liatinová platňa, dilatačné kruhy, nepraská, nedeformuje sa liatinové dvierka od ohniska a popolníka sú vcelku prepínacie klapka platňa, rúra - možnosť vyradenia rúry (v letných mesiacoch alebo pri zakúrení) priestor na drobné drevo veľká smaltovaná rúra s teplomerom rozmery rúry: Š x V x H = 436 x 418 x 430 mm ochranný rám vývod v stredu - vývod - horný a zadný palivo: drevo, drevené brikety z dôvodu správnej funkcie rýchleho ohrevu komína a malých teplotných strát dymovodu odporúčame použiť ľahké dymovody SAVE (sila materiálu 0,6 mm, obojstranne smaltované, odolnosť voči teplu do 600 ° C)

výkon [kW / h] 8

výhrevnosť [m2/m3] 40/180

výška [cm] 88

šírka [cm] 98

hĺbka [cm] 66

hmotnosť [kg] 216

priemer dymovodu [mm] 150

vývod horný alebo zadný

spotreba [kg / h] 2,6.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.