VSP 9112 Klaudie

KVS MORAVIA | Sporáky na drevo | Kód: 996-1013

Sporák na pevné palivá s rúrou KVS MORAVIA typ 9112 Klaudie je určený na vykurovanie, varenie, pečenie a ohrievanie pokrmov. Tento sporák sa vyrába aj v prevedení s teplovodným výmenníkom (typ 9112-V). Rozmerné ohnisko umožňuje použitie drevených polien o dĺžke do 450 mm a priemerom do 190 mm. Jedna z mnohých ďalších výhod je variabilita napojenia na komín.Sporák má už v štandardnom prevedení 3 vývody dymových splodín pre napojenie na komín zozadu, zboku alebo zhora (pozn .: pri použití sklokeramické platne - možnosť napojenia len z bočnej a alebo zadnej steny). Všetky tieto vývody sú umiestnené pri sebe - viď foto.Sporák sa vyrába v pravom alebo ľavom prevedení, ktoré sa rozlišuje predovšetkým podľa umiestnenia vývodov do komína (pri čelnom pohľade). Pravé prevedenie - všetky 3 vývody dymových splodín sú v pravom rohu, a tiež rúra sa nachádza v pravej časti sporáku. Ľavé prevedenie - všetky 3 vývody dymových splodín sú v ľavom rohu, a tiež rúra sa nachádza v ľavej časti sporáku.

Dostupnosť
Skladom
1 390,00 €
1 158,33 € bez DPH

Charakteristické vlastnosti: veľký výkon moderný dizajn v rustikálnom štýle rozmerné ohnisko pre palivové drevo dĺžky do 450 mm presklené dvierka ohniska pre vizuálnu kontrolu spotreby paliva rúra presklené dvierka rúry vybavená teplomerom možnosť napojenia na komín zo zadnej alebo bočnej steny, prípadne z platne pohodlná regulácia toku spalín a výkonu veľká zásuvka na palivo ľavé alebo pravé prevedenie

Sporák KVS MORAVIA typ 9112 Klaudie je určený predovšetkým pre použitie odporúčaného paliva, ako sú drevo a drevené brikety.Tento typ prepája výhody krbových kachlí a sporáku, pretože okrem varenia, pečenia a vykurovania okúzľuje tým, že je možné vidieť aj horiaci oheň cez presklené dvierka ohniska. Materiály použité pri výrobe tohto typu sú podobné v porovnaní s ostatnými typmi spotrebičov KVS MORAVIA.Sporák má rozmernejšie ohnisko na úkor rúry na pečenie, ktorá je menších rozmerov v porovnaní s typom 9100 a 9103. Napriek tomu je rúra dobre funkčná avybavená mriežkou a plechom na pečenie. Vzhľadom na to, že má tento typ rozmerné vstupné dvierka do ohniska, môžu sa do neho vkladať polená až o priemere 190 mm a dĺžkou 450 mm. Z tohto pohľadu bude tento typ vhodnejší, ak preferujete vykurovanie pred pečením a varením.Sporák je vybavený sekundárnym prívodom vzduchu, ktorý napomáha lepšiemu spaľovaniu.Pre zabudovanie sporáku do kuchynskej linky je možné použiť ochladzovací panely. Ak sú súčasťou linky aj horné skrinky nad sporákom, je nutné ich izolovať od tepla a pary, napr. Odsávačom pár alebo iným spôsobom. Inak by mohlo dôjsť k poškodeniu linky.

 

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.